Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tychy Park NiedźwiadkówTychyTychy, ob. M. Tychy, okr. m. Tychy686Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
435 56
535
608 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla29
708 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla59
851
946 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
1051
1141 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
1213
1303 41
1411 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla49
1521
1616
1730 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
1819
1936
2051
21
2209
2301 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
0
1
2
3
so, ne, sv
446 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
5
611
705 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
8
953
10
11
12
13
1411
15
16
1731
18
1959 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
20
21
2216 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Pętla
23
0
1
2
3